doradzamydoradzamy

Niezależnie od wyzwania, przed którym stoisz w Skills Garden wierzymy w to, że każda podróż wymaga wyznaczenia precyzyjnego celu, różnych wariantów, planu działania, startu we właściwym momencie, zmagania z przeciwnościami, ciągłych korekt obieranej drogi, wytrwałości, skupienia oraz panowania nad strachem, który niesie innowacyjne myślenie i ryzyko biznesowe.

Przygotowywane przez nas usługi doradcze np. w formie strategii czy to dużej organizacji, miasta, czy jednoosobowej firmy różnią się skalą przedsięwzięcia, czasem realizacji oraz formą raportu.

W zależności od tego czy zaczyna się „palić” w Twojej organizacji czy też w niej „kwitnie” dobierzemy właściwe „twarde” i/lub „miękkie” metody doradcze . Pomaga to budować cenne zasoby w Twojej firmie oraz lojalność klientów, która bywa przecież zmienna. Nadrzędnym celem w naszym modelu doradczym jest minimalizacja ryzyka do możliwie najmniejszego formatu, dostarczając jednocześnie najefektywniejszych propozycji rozwiązań.

Doradzamy w procesie 3D, którego podstawą jest świadomość klienta o tym, że jego decyzja, dyscyplina oraz determinacja zwiększa szanse na powodzenie w biznesowej podróży i osiągnięcie upragnionego celu wspartego naszym myśleniem wizualnym i know-how.

Warto unikać drogi na skróty, nie kierować się złudzeniami i przygotować zanim wyruszysz w nieznaną podróż w dynamicznie zmieniających się warunkach rynkowych. Sukcesy naszych klientów to nie przypadek.

Dzięki profesjonalnemu doradztwu zyskasz przede wszystkim wiedzę, która jest najpotężniejszym narzędziem walki o sukces we współczesnym świecie, a przy odrobinie szczęścia nawiążesz kontakty biznesowe, będące często cenniejszym zasobem niż pieniądze.

Chcesz wiedzieć więcej?

Od 2012 roku na bazie naszego doradczego Know-How bezpośrednio i pośrednio pozyskaliśmy dla naszych klientów środki finansowe w wysokości 81,2 miliona złotych z funduszy Uni Europejskiej, venture capital, business angels oraz programów rządowych. To wspaniałe uczucie spełniać marzenia naszych klientów o rozwoju.