wspieramywspieramy

Coaching jest dla nas dynamicznym procesem budowanym na fundamencie partnerskich relacji i opartych na silnym zaangażowaniu każdej ze stron. Nasi klienci przełamują dzięki temu swoje ograniczenia, zyskując energię do podejmowania odważnych decyzji, efektywnych działań oraz konkretnych, budowanych w zgodzie ze swoimi wartościami realnych zmian. W naszym rozumieniu coach jest ekspertem od procesu a klient od tematu.

Coaching indywidualny opieramy o wstępną konsultację, by dowiedzieć się, czego precyzyjnie potrzebuje nasz klient. Organizujemy też w miarę potrzeb spotkanie wstępne, które ma na celu określić zasady współpracy i czas spotkań. Przeprowadzamy coaching osobiście oraz on-line, czyli za pomocą skypa lub telefonu. Wszystkie nasze sesje objęte są tajemnicą dotyczącą treści poruszanych podczas sesji, która obowiązuje coacha oraz klienta w podpisanej wspólnie umowie.

Coaching osobisty może dotyczyć wszystkiego tego, co jest tu i teraz ważne dla Ciebie lub będzie w przyszłości. Może to być na przykład coaching dotyczący: samooceny, zdrowego stylu życia, motywacji, wyznaczania celów osobistych, kariery, wartości, relacji, podejmowania decyzji, zmiany nawyków i innych ważnych dla Ciebie sfer życia. Coaching pomaga uporządkować wiele spraw, nadać im rangę ważności, podjąć decyzję i zrealizować wymarzony cel. Motywacji do skorzystania z coachingu jest tyle, ilu jest klientów, jednak zawsze dotyczą one rozwoju w trzech głównych sferach prezentowanych poniżej:

Zanim rozpoczniesz sesję otrzymasz bezpłatną konsultację z informacją, czy coaching jest dla Ciebie jedynym narzędziem do osiągnięcia zakładanych celów, czy też warto zrobić coś jeszcze zanim rozpoczniesz. Efekty naszych sesji wzmacniamy w razie potrzeb klienta o indywidualny trening lub indywidualne testy przeprowadzane przez coachów z certyfikacją międzynarodową i wykształceniem psychologicznym.

Pracując z naszymi klientami dostrzegamy, w jak bardzo konkurencyjnym żyjemy społeczeństwie. Ciągle rośnie poziom złego stresu, co pokazują liczne, niezależne badania i zapotrzebowanie na efektywność, która zdaje się nie mieć końca. Dostrzegamy często, jak ludzie przeżywają wewnętrzne rozdarcie w poszukiwaniu między swoimi wartościami i tożsamością, poszukując balansu miedzy życiem osobistym i zawodowym. Niezależnie jednak od zewnętrznego pośpiechu, którego wszyscy na różny sposób doświadczamy, warto skupić się w życiu na realizacji celów, które dają nam poczucie szczerego i autentycznego szczęścia. Warto zainwestować swój czas w odważne poszukiwanie nie tylko celów, które są SMART-ne, co ważne, ale tych dzięki którym nasze życie nabiera kolorów i prawdziwego sensu. Coaching jest dobry na wszystko? Oczywiście, że nie. Jednak jest skuteczną metodą, dzięki której możemy wykonać ważny krok w kierunku spełnienia naszych najskrytszych marzeń, a czasem szczęścia.

Chcesz wiedzieć więcej?

W coachingu pytania naprawdę zmuszają do myślenia, prowadzą do sformułowania odpowiedzi w które sami wierzymy i motywują nas do działania w oparciu o architekturę własnych wartości.